środa, 1 maja 2013

Zapowiedź

Witam Was kochani serdecznie,

po liczbie wyświetleń bloga wczoraj i dzisiaj, widzę jak bardzo oczekujecie na wyniki candy i się niecierpliwicie :)

Proszę Was jeszcze o chwilę cierpliwości z trzech powodów:
1) Moje małe ukochane 'maszyny losujące' wyjechały na dwa dni do dziadków. Na szczęście wrócą już jutro.
2) Czekam na jakąś lepszą pogodę, bo wymyśliłam sobie, że jak na 'ogrodowe candy' przystało losowanie musi się odbyć w ogrodzie na tle kwitnących tulipanów, magnolii czy innego kwiecia. A tutaj jak na złość pada deszcz i jest 12 stopni.
3) Zgłosiło się Was tyle i napisaliście tak cudowne komentarze iż obmyślam kolejne nagrody dodatkowe - zamierzam coś uszyć, i być może wyrobię się z tym do ogłoszenia wyników :)

Ale na pewno wyniki zostaną ogłoszone do końca tego długiego majowgo weekendu.
A tymczasem, żebyście się nie nudziły to zapraszam na mój drugi blog, gdzie uprawiam trochę chwalipięctwa i pokazałam swoje obrazki wyhaftowane krzyżykami.

pozdrawiam cieplutko
JoC

8 komentarzy:

 1. No to czekam na wyniki i kciuki zaciskam ;)
  Pozdrawiam cieplutko.

  OdpowiedzUsuń
 2. u mnie było słonecznie i ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Na pewno będziemy czekać cierpliwie ;) no właśnie i mnie brakowało słonka dzisiaj, ale dzień wykorzystałam mimo to bardzo pożytecznie, wybrałam sie na porzucone działki ogródkowe i :D przytachałam do domu sadzonki niezapominajek, liljowca, piwonii,konwalii i kilku innych roślinek których niestety nazw nie znam ale na pewno kilka roślinek znajdę u Ciebie;) (o szafirka tez, właśnie tak kuknęłam na nazwę w Twoim poście :D) i nie wiem co z nich wyrośnie ,nawet znalazłam porzucony mały pieniek do ozdoby przyszłego oczka i jestem przeszczesliwa :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też czekam cierpliwie, tym bardziej jak losowanie ma się odbyć w tak cudownej otoczce :) No i obowiązkowo te wspaniałe "maszynki losujące". Dla takich upiększeń warto czekać na wyniki choćby tydzień czy dłużej :) I życzę dużo słoneczka :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Zdecydowanie - z losowaniem trzeba poczekać, aż natura stworzy idealną scenerię ;) Buziaki ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszam na rozdanie u mnie:
  http://daquerreblog.blogspot.com/2013/04/pierwsze-rozdanie.html
  Pozdrawiam =)

  OdpowiedzUsuń